Hizmetlerimiz

Teknik Servis HizmetiSürgülüoğlu deneyimli servis personeli ile tam donanımlı servis atölyesinde servis ve bakim hizmetleri vermektedir. Ayrıca gezici servis araçları ile acil arızalarınıza en kısa zamanda yerinde çözüm bulmaktadır. Servis hizmetlerimiz araçlarınızın yıllık revizyonlarını periyodik bakımlarını ve tamirlerini kapsamaktadır. Yapılan tüm servis işlemleri servis raporu düzenlenerek firma yetkilisinden onay alınarak yapılır. Arıza tespiti yapıldıktan sonra parça değişim ve müdehale ücretleri firmanıza bildirilerek onay beklenir. Onayınız ile gerekli işlemlere başlanır.Yıllık Bakımlar

Makinalarınızın yıllık revizyonlarında motor bakımları,asansör bakımları, elektronik ünitelerin bakim ve kontrolleri, mekanik ve hidrolik ünitelerin bakim ve kontrolleri, boya işlemleri ve komple bakim testleri yapılmaktadır.

Periyodik Bakımlar

Firmanızın çalışma ortamları göz önünde bulundurularak aylık, 3 aylık ve 6 aylık olarak planlanmaktadır. Periyodik bakımların avantajı araçlarımızın minimum arıza ve maliyetler ile güvenli ve tam performansla çalışmasıdır. Bu sayede olabilecek arızalar mümkün olduğunca erken tespit edilerek zaman ve maliyetten kazanç sağlanıp araç ömrü uzatılmış olur. En büyük avantajıda küçük arızaların neden olabileceği büyük kaza ve arızalar engellenerek is ve personel güvenliğinin arttırmasıdır.

Yedek Parça ve Ekipman

Deneyimli servis personeli ile tam donanımlı servis atölyesinde servis ve bakım hizmetleri vermektedir. Ayrıca gezici servis araçları ile acil arızalarada en kısa zamanda yerinde çözüm bulmaktadır. Servis hizmetlerimiz araçlarınızın yıllık revizyonlarını, periyodik bakımlarını ve tamirlerini kapsamaktadır.


Leave a Reply